مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فاویسم


شنبه 7 بهمن 1396

فاویسم چیست؟

در بعضی از افراد، بعلت کمبود آنزیم گلوکز 6 فسفات دهیدروژناز زمینه همولیز گلوبولهای قرمز خون فراهم می شود که با مصرف بعضی از غذاها (خانواده باقلا) و بعضی از داروها ایجاد می شود. این نقص ژنتیکی بر روی کرموزوم ایکس قرار دارد و در مردم مدیترانه و آفریقا رایج است که با آزمایش مخصوصی در بدو تولد قابل تشخیص است.

افراد این گروه، بر حسب میزان کمبود آنزیم مذکور به 5 گروه طبقه بندی می شوند. گروه اول، نقص شدید آنزیم دارند و گروه پنجم علائم بالینی خاصی ندارند. بقیه افراد مبتلا به فاویسم بین این دو گروه طبقه بندی می شوند.

داروهای منع مصرف در فاویسم

داروهای ضد مالاریا: پریماکین – کلروکین . سایر داروهای ضد مالاریا با دوز بالا

سولفونامیدها: مافناید – کوتریموکسازول – سولفاستامید – سولفاپریدین - نفتالین

بعضی انواع مسکن ها: آسپرین – فنازوپریدین

بعضی از انواع آنتی بیوتیک : نالیدیکسیک اسید – نیتروفورانتوئین – داپسون – فورازولیدون – کلرامفنیکل – سیپروفلوکساسین – نیتروفورازون -

متفرقه: گلی بن کلامید – دیمرکاپرول – دوکسوروبیسین - پروبنسید - منادیول سدیم سولفات(ویتامین کا 4) – منادیون(ویتامین کا3) – پاراآمینو سالیسیلیک اسید –مپاکرین

داروهای کم اثر: آسکوربیک اسید - کلشی سین – دوپامین – ایزونیازید – ویتامین کا1  –  استامینوفن – پروکائین آمید – پریمتامین – کینیدین – کینین –استرپتومایسین – سولفادیازین – تری هگزی فنیدیل – تری متوپریم – پاراآمینوبنزوئیک اسید (پابا)- آنتازولین

سایر داروهای منع مصرف فاویسم که در ایران به ندرت یافت می شوند عبارتند از

استیل فنیل هیدرازین – آلدسولفون – گلکوسولفون – ایزوبوتیل نیتریت – نیریدازول – استیبوفن - سولفاسیتین – تیازوسولفون – تری نیتروتولوئن – تری پنلامین – پاماکوئین - تیازول سولفون – متیلن بلو - آمینوفنازون - آرسین - پروگوانیل - سولفاگوانیدین - تیاپروفنیک اسید - تولونیوم کلراید